HU EN

csapatunk

Közel 30 éves működésünknek köszönhetően jelentős mennyiségű szakmai tapasztalattal rendelkezünk a különböző típusú belföldi és külföldi utazások megszervezésének területén. Csapatunk a turizmust jól ismerő, profi, lelkes és kreatív szakemberekből áll, így ügyfeleink számára magas minőségű, teljes körű utazási szolgáltatást biztosítunk az egyedi igényekhez és elképzelésekhez igazítva. Egész világra kiterjedő partnerhálózatunk segítségével bárhová és bármikorra megszervezzük útját.

Management

Telefon: +3612092110 | Fax: +3612092111 | E-mail: jettravel@jettravel.hu

Mészáros
Andrea


értékesítési igazgató

Toldi
Gabriella


ügyvezető igazgató

Corporate

Telefon: +3612092110 | Fax: +3612092111 | E-mail: corporate@jettravel.hu

Hogyor
István


repülőjegy értékesítő

hogyor.istvan@jettravel.hu

+36 20 260 1274

Wittmann
Gyöngyi


repülőjegy értékesítő

Czauner
Rita


repülőjegy értékesítő

czauner.rita@jettravel.hu

+36 70 935 3974

Herczik
Gergely


repülőjegy értékesítő

Körmendi
Réka


repülőjegy értékesítő

kormendi.reka@jettravel.hu

+36 70 454 5873

Tóth
Szilvia


utazási szakértő

toth.szilvia@jettravel.hu

+36 70 454 5591

Mészáros
Andrea


értékesítési igazgató

Krizsán
Gabriella


projektmenedzser

Tóth
Judit


repülőjegy értékesítő

toth.judit@jettravel.hu

+ 36 70 454 5872

Laták
Kata


repülőjegy értékesítő

latak.kata@jettravel.hu

+ 36 20 287 7397

Barabás
Zita


repülőjegy értékesítő

barabas.zita@jettravel.hu

+36 20 395 7009

Pethő
Eszter


repülőjegy értékesítő

petho.eszter@jettravel.hu

+36 70 454 5883

Incentive

Telefon: +3612092110 | Fax: +3612092111 | E-mail: incentive@jettravel.hu

Bódor
Balázs


termékmenedzser

bodor.balazs@jettravel.hu

+36 20 348 6056

Kardos
Judit


MICE menedzser

kardos.judit@jettravel.hu

+36 70 935 3941

Tóth
Zsuzsanna


termékmenedzser

toth.zsuzsanna@jettravel.hu

+36 20 999 1727

Kovács
Adrienn


MICE menedzser

kovacs.adrienn@jettravel.hu

+36 70 454 5714

Event

Telefon: +3612092110 | Fax: +3612092111 | E-mail: event@jettravel.hu

Kardos
Judit


MICE menedzser

kardos.judit@jettravel.hu

+36 70 935 3941

Lugosi
Bernadett


rendezvényszervező

Kovács
Kata


turisztikai referens

kovacs.kata@jettravel.hu

+ 36 20 362 3198

Schäffer
Beatrix


MICE menedzser

mice@jettravel.hu

+36 70 454 5797

Ernszt
Viktória


turisztikai referens

Barinka
Bianka


turisztikai referens

barinka.bianka@jettravel.hu

+36 20 292 0796

Cruise

Telefon: +3612092110 | Fax: +3612092111 | E-mail: cruise@jettravel.hu

Tóth
Zsuzsanna


termékmenedzser

toth.zsuzsanna@jettravel.hu

+36 20 999 1727

Kovács
Adrienn


MICE menedzser

kovacs.adrienn@jettravel.hu

+36 70 454 5714

Adventure

Telefon: +3612092110 | Fax: +3612092111 | E-mail: adventure@jettravel.hu

Tóth
Szilvia


utazási szakértő

toth.szilvia@jettravel.hu

+36 70 454 5591

Bódor
Balázs


termékmenedzser

bodor.balazs@jettravel.hu

+36 20 348 6056

Kardos
Judit


MICE menedzser

kardos.judit@jettravel.hu

+36 70 935 3941

Kovács
Adrienn


MICE menedzser

kovacs.adrienn@jettravel.hu

+36 70 454 5714

Sport

Telefon: +3612092110 | Fax: +3612092111 | E-mail: sport@jettravel.hu

Bódor
Balázs


termékmenedzser

bodor.balazs@jettravel.hu

+36 20 348 6056

Tóth
Judit


repülőjegy értékesítő

toth.judit@jettravel.hu

+ 36 70 454 5872

Schäffer
Beatrix


MICE menedzser

mice@jettravel.hu

+36 70 454 5797

Office

Telefon: +3612092110 | Fax: +3612092111 | E-mail: jettravel@jettravel.hu

Tolnai
Rita


kommunikációs menedzser

tolnai.rita@jettravel.hu

+36 70 454 5567

Flachner
Péter


termékfejlesztő, tanácsadó

flachner.peter@jettravel.hu

+36 20 407 2167

Dzurócsik-Pót
Vivien


Kontroller

Etényi
Borbála


rendszerfejlesztő

etenyi.borbala@jettravel.hu

+36 30 900 5822

Krizsán
Gabriella


projektmenedzser

Stronszki
Szabina


marketing menedzser

Gáspár
Nikoletta


pénzügyi referens

Hetzl
Eszter


pénzügyi referens

hetzl.eszter@jettravel.hu

+36 20 282 5058

Minden utazásnak van egy titkos célja, amelyről az utazó mit sem sejt.