csapatunk

Közel 30 éves működésünknek köszönhetően jelentős mennyiségű szakmai tapasztalattal rendelkezünk a különböző típusú belföldi és külföldi utazások megszervezésének területén. Csapatunk a turizmust jól ismerő, profi, lelkes és kreatív szakemberekből áll, így ügyfeleink számára magas minőségű, teljes körű utazási szolgáltatást biztosítunk az egyedi igényekhez és elképzelésekhez igazítva. Egész világra kiterjedő partnerhálózatunk segítségével bárhová és bármikorra megszervezzük útját.

Management

Telefon: +3612092110 | Fax: +3612092111 | E-mail: jettravel@jettravel.hu

Mészáros
Andrea


értékesítési igazgató

Toldi
Gabriella


ügyvezető igazgató

Corporate

Telefon: +3612092110 | Fax: +3612092111 | E-mail: corporate@jettravel.hu

Herczik
Gergely


repülőjegy értékesítő

hogyor.istvan@jettravel.hu

+36 20 260 1274

Hogyor
István


repülőjegy értékesítő

kormendi.reka@jettravel.hu

+36 70 454 5873

Körmendi
Réka


repülőjegy értékesítő

Wittmann
Gyöngyi


repülőjegy értékesítő

toth.szilvia@jettravel.hu

+36 70 454 5591

Tóth
Szilvia


utazási szakértő

Széplaki
Andrea


repülőjegy értékesítő

Mészáros
Andrea


értékesítési igazgató

haluska.gabor@jettravel.hu

+36 20 239 8541

Haluska
Gábor


kiemelt ügyfél-kapcsolattartó

czauner.rita@jettravel.hu

+36 70 935 3974

Czauner
Rita


repülőjegy értékesítő

toth.judit@jettravel.hu

+ 36 70 454 5872

Tóth
Judit


repülőjegy értékesítő

takacs.andras@jettravel.hu

+36 30 934 5317

Takács
András


értékesítési és projektvezető

Incentive

Telefon: +3612092110 | Fax: +3612092111 | E-mail: incentive@jettravel.hu

toth.zsuzsanna@jettravel.hu

+36 20 999 1727

Tóth
Zsuzsanna


termékmenedzser

kovacs.adrienn@jettravel.hu

+36 70 454 5714

Kovács
Adrienn


projekt menedzser

kardos.judit@jettravel.hu

+36 70 935 3941

Kardos
Judit


projekt menedzser

Event

Telefon: +3612092110 | Fax: +3612092111 | E-mail: event@jettravel.hu

mice@jettravel.hu

+36 70 454 5797

Schäffer
Beatrix


projekt menedzser

kardos.judit@jettravel.hu

+36 70 935 3941

Kardos
Judit


projekt menedzser

Lugosi
Bernadett


rendezvényszervező

Cruise

Telefon: +3612092110 | Fax: +3612092111 | E-mail: cruise@jettravel.hu

toth.zsuzsanna@jettravel.hu

+36 20 999 1727

Tóth
Zsuzsanna


termékmenedzser

kovacs.adrienn@jettravel.hu

+36 70 454 5714

Kovács
Adrienn


projekt menedzser

Adventure

Telefon: +3612092110 | Fax: +3612092111 | E-mail: adventure@jettravel.hu

kovacs.adrienn@jettravel.hu

+36 70 454 5714

Kovács
Adrienn


projekt menedzser

toth.szilvia@jettravel.hu

+36 70 454 5591

Tóth
Szilvia


utazási szakértő

mice@jettravel.hu

+36 70 454 5797

Schäffer
Beatrix


projekt menedzser

kardos.judit@jettravel.hu

+36 70 935 3941

Kardos
Judit


projekt menedzser

haluska.gabor@jettravel.hu

+36 20 239 8541

Haluska
Gábor


kiemelt ügyfél-kapcsolattartó

Sport

Telefon: +3612092110 | Fax: +3612092111 | E-mail: sport@jettravel.hu

mice@jettravel.hu

+36 70 454 5797

Schäffer
Beatrix


projekt menedzser

Lugosi
Bernadett


rendezvényszervező

toth.judit@jettravel.hu

+ 36 70 454 5872

Tóth
Judit


repülőjegy értékesítő

Office

Telefon: +3612092110 | Fax: +3612092111 | E-mail: jettravel@jettravel.hu

tolnai.rita@jettravel.hu

+36 70 454 5567

Tolnai
Rita


kommunikációs menedzser

Dzurócsik-Pót
Vivien


pénzügyi és munkaügyi menedzser

haluska.gabor@jettravel.hu

+36 20 239 8541

Haluska
Gábor


kiemelt ügyfél-kapcsolattartó

flachner.peter@jettravel.hu

+36 20 407 2167

Flachner
Péter


termékfejlesztő, tanácsadó

barinka.bianka@jettravel.hu

+36 20 292 0796

Barinka
Bianka


pénzügyi asszisztens

takacs.andras@jettravel.hu

+36 30 934 5317

Takács
András


értékesítési és projektvezető

Minden utazásnak van egy titkos célja, amelyről az utazó mit sem sejt.